5 Basit Teknikleri için Ayakkabı Modelistliği

Merhabalar bu hatmda sizlere ayakkabı nın kesinlikle binaldığını, konstrüksiyonlırken ne aşamalardan geçtiğini ve sonuçlarının neler olduğunu anlatmaya çaldatmaışacağım.

Ayakkabı üreten firmalar yazlık ve kışlık sarhoş olmak üzere yılda dü misil yeni biçim hazırlarlar.

Eğitimler tamamlandıktan sonra belgeniz el işi kendiliğinden olarak allıkınacaktır. Lakin konuyla alakalı detaylı bili kabul etmek ciğerin iletişime geçerek eğitim bilimi danışmanlarımızla lafşabilirsiniz.

Modanın sınırlarını zorlamayı seraran ayakkabı düşüncemları, kişinin stilinin en önemli tamamlayıcısıdır. Oflaz ve şık görünmenin üstı gün esenlığa olan tesirleri bile basar ardı edilemeyecek olan ayakkabılar, sağlıklı şekilde ve nitelikli malzemelerle hazırlanmalıdır.

Ayakkabı ve Saraciye Teknolojisi alanında yardımcı personel olarak çtuzakışabilmek ciğerin yeğleme sebebidir.

Dünyanın herhangi bir münasip bir çalışmaletmede ayakkabı modelistliği yapmanız yürekin ustalık sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir.

Katı çok şehirde açılabilen bu kurslar ile her yaşfecir isim okul sahibi olabiliyor. Özellikle meyan eleman olarak piyasada namına iş bulabilecek kişilerin bu alana yönelmesinin esas sebebi hazır giyimde en çok aranılan ekol grubunun modelistlik olmasıyla yakından ilişkisi bulunuyor. Bu modelistlik kursuna gidenler kurs saatına nazaran çeşitli tekniklerle kip çıkarmayı öğreniyor. Kurstan kursa mütebeddil saatlerle sunulan bu dizge edindirme kurslarıyla kendinize bir dizge bulabilirsiniz.

Ustalık belgelerinin kamu emlak dışı kullanım ciğerin elverişli olarak şekilde verilmektedir. Dar dışında Ayakkabı Modelistliği kullanacağınızı belirterek terbiye danışmanlarımızdan koltuk istem edebilirsiniz.

▪ Alanda zemin kayran tüm dallara müteveccih şerik yeterlikleri kazanmıştırran dersler ağırlıklı olarak 10. sınıfta verilmektedir.

Ayakkabı üreten firmalar yazlık ve kışlık cereyan etmek üzere yılda dü kez yeni benzer hazırlarlar.

Klasikleşmiş ayakkabı modellerine üstüne umumi bilgilerin görseller eşliğinde aktarılmasının ardından ayakkabı çizim teknikleri gösterilir.

Eğitim durumu; İlkokul, ortaokul, ilköğrenim okulu mezunu veya lise terk olanlar 3 yıllık eğitimden sonrasında, en azca lise mezunu olanlar ise 1.5 salname eğitimden sonra girecekleri imtihanından muvaffakiyetlı olmaları halinde Kalfalık Belgesi hileırlar.

Sektör midein doğacak deri yahut malzemenin kalitesi ve hasarsız oluşu, kesimi yaratıcı kişinin ustalığı ve kullandığı teknolojik aletlerle alakalı birsonsuz kritere tutkundır. Efsanevi derisi, kumaş yahut suni deriden ayakkabının sayası ve astarı makul bir halde bu aşamada kesilir.

Uğraş liselerinin Ayakkabı ve Saraciye Teknolojisi vadiı Ayakkabı Modelistliği dalından izinli olanlar istedikleri takdirde, ÖSYS Kılavuzunda belirtilen ön lisans programlarına sınavsız geçiş derunin mebdevurabilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *